2- kohaline diivan Menton

Tootekood
77993
Special Price 369,00 € Regular Price 566,00 €
Hinnavõit 197,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 7 tk
Toote mõõdud:
Laius: 117 cm Kõrgus: 86 cm Sügavus: 71 cm
Kahekohaline diivan Menton on stiilne ja luksusliku välimusega sohva. See on kaetud musta värvi kunstnahaga, mistõttu harmoneerib ruumi erisuguste värvilahendustega. Diivan lummab oma minimalistliku, ent kuningliku disainiga, kaasaegsust lisab metallist raam. See diivan on ühtaegu nii julge kui ka kindel valik.

Diivani raam on valmistatud kroomitud metallist. Diivanil on pehmenduseks poroloon. Istumiskõrgus on 45 cm ja istumissügavus 53 cm.

Materjal: metall
Värv: must
Iste: poroloon
Kangas: kunstnahk

Kui soovid ruumis luua modernse keskkonna, saab kahekohalist diivanit Menton kombineerida sama sarja 3-kohalise diivani ja tugitooliga.
-35%