Aiakiik Palmanova

Tootekood
92085
Special Price 195,00 € Regular Price 229,00 €
Hinnavõit 34,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 11 tk
Toote mõõdud:
Laius: 202 cm Kõrgus: 170 cm Sügavus: 120 cm
Kolmekohaline varikatusega aiakiik mugava ilmastikukindla textiline kattega. Aiakiiges on mõnus nautida hommikukohvi, lugeda raamatut või niisama lesides aega veeta. Kiigel on metallist helehalli värvi karkass, iste- ja seljatoed on kaetud musta värvi textilineiga. Varikatusega kiik kaitseb kerge vihma või lõõmava päikese eest. Katus on valmistatud musta värvi polüestrist 150 g/m2. Maksimaalne kandevõime 320 kg.

Materjal: metall, textiline
Värv: must, helehall
-15%