Aialaud Ilco

Tootekood
75098
Special Price 39,00 € Regular Price 126,00 €
Hinnavõit 87,00 €
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 92 cm Kõrgus: 35 cm Sügavus: 47 cm
Valge terasest aialaud sobib ideaalselt kliendile, kes hindab lisaks laua kaunile välimusele ka vastupidavust ning tugevat konstruktsiooni. Aialaud Ilco sobib nii aeda kui ka terassile või miks mitte ka suuremat sorti rõdule. Aialaua muudab eriliseks selle terasest karkassi osa, millele lisab kauni ning silmatorkava välimuse juurde karastatud klaasist lauaplaat. Terasest karkass ning klaas on ilmastikukindlad, hüljates vett ning olles vastupidavad nii niisketes kui ka päikeselistes tingimustes. Samuti ei kahjusta UV-kiirgused laua välimust ning ei ole ohtu laua võimalikule pleekimisele.

Aialaua klaasist pealispinda on lihtne hooldada märja lapiga, säilitades oma ilu ka kõige heitlikumates ilmastikuoludes. Klaasist lauaplaat on valmistatud 5 mm paksusest karastatud klaasist. Aialaud Ilco on äärmiselt vastupidav ja tugeva konstruktsiooniga, kannatades ära ka kõige tuulisemad ilmad. Vastupidava ehituse ja kauni välimuse poolest on aialaud investeering mitmeteks aastateks.

Aialaud Ilco sobib kliendile, kes eelistab modernset mööblistiili oma koduaias või rõdul. Lauda on lihtne kokku sobitada sama sarja toolidega kuid ka muude heledate aiamööbli elementidega. Aialaud Ilco loob mõnusa atmosfääri suviseks aiaveetmiseks nii rõdul, aias kui ka terrassil!

Materjal: teras, klaas

Värv: valge
-69%