Aiamööbli komplekt Bahama must

Tootekood
530440
Special Price 339,00 € Regular Price 399,00 €
Hinnavõit 60,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 68 cm Kõrgus: 71 cm Sügavus: 113 cm
Rotangist mööblikomplekt Bahama on kerge, vastupidav ja talub hästi temperatuuri kõikumisi, kuid niiskuse kogunemist mööbli pinnale ei tohiks lasta. Rotangist mööbel on kinnistel terrassidel ja rõdudel kauakestev, eriti siseruumides, kuid sobib suurepäraselt kasutamiseks välitingimustes, kuna seda on kerge käsitseda ja tõsta.

Komplekti Bahama kuulub kaks tugitooli, väike diivan ja diivanilaud. Laua mõõdud on 60 x 60 x 50 cm. Laua peal on karastatud klaas 5 mm.Tugitooli mõõdud on 70 x 68 x 71 cm. Väikese diivani mõõdud on 113 x 68 x 71 cm. Mööbel on valmistatud 30-32 mm paksusest rotangist. Musta värvi istmepadjad.

Materjal: rotang, karastatud klaas, kangas
Värv: must
-15%