Aiamööbli komplekt Venetsia laud+4 tooli must

Tootekood
99040
Special Price 399,00 € Regular Price 455,00 €
Hinnavõit 56,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Aiamööbli komplekt Venetsia sobib ideaalselt kliendile, kes hindab aiamööbli komplekti kaunist välimust ning praktilist disaini. Komplekti kuulub laud ning neli tooli. Aiamööbli komplekt sobib nii aeda, terassile, rõdule või miks mitte ka siseruumidesse, näiteks sauna eesruumi.

Aiamööbel Venetsia raam on terasest raamiga, kaetud polüetüleenist punutisega. Lauaplaat on musta värvi karastatud klaasiga kaetud. Toolid on virnastatavad ning kaasas on polüestriga kaetud toolipadjad. Komplektis on neli tooli ja laud.Laua mõõt on 100x100x73 cm, tooli mõõt 57x61x89 cm.

Materjal: teras, polüetüleen, karastatud klaas, polüester
Viimsitlus: must
-12%