Autovoodi Panther Power 90x200 cm

Tootekood
510052
540,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 114 cm Kõrgus: 66 cm Sügavus: 230 cm
Autovoodi Panther Power muudab iga väikese ralliässa ööd põnevalt fantaasiarikkaks. See voodi on pilkupüüdev ning lapsemeelne sisustuselement autohuvilise tuppa, muutes kogu lastetoa atmosfääri muinasjutuliseks ning jõuliseks.
Punane autovoodi on valmistatud vastupidavast mööbliplaadist, tagamaks toote pika eluea. Väiksemad detailid on valmistatud plastikust. Voodipõhi kuulub komplekti. Pildil olev madrats ei kuulu komplekti.

Materjal: mööbliplaat
Värv: punane