Baarilaud Party Bar valge

Tootekood
99814
189,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 105 cm Kõrgus: 120 cm Sügavus: 60 cm
Silmapaistev baarilaud võlub oma malbe tooniga ning kerge disainiga, mis on segu minimalistlikust ning kaasaegsest stiilist. Baarilaua betooni viimistlus on väljapeetud ning loob ruumi jõulise ning moodsa olustiku. Mugav baarilaud on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline sisustuselement.

Baarilaud on valmistatud mööbliplaadist ning viimistletud valge kõrgläikega. Baarilaual on kroom jalad. Lauaplaadi paksus 25mm.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge kõrgläige, kroom