Baaritool Vogue pruun

Tootekood
527471
239,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 50 cm Kõrgus: 89 cm Sügavus: 55 cm
Elegantne baaritool Vogue on kaasaegne mööbliese, lisades ruumi kontrasti ning visuaalset põnevust. Tooli luksuslik sametine kangas koos ümarate vormidega moodustavad silmapaistva koosluse, mis ilmestab igat interjööri. Eksklusiivne baaritool loob lõõgastava atmosfääri ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues sisekujunduses originaalne ning šikk olustik.

Baaritool on kaetud vastupidava sametise polüester kangaga. Baaritooli istumiskõrgus on 64 cm, istumislaius on 44 cm ning istumissügavus 38 cm. Tooli jalad on valmistatud metallist. 53.5 cm kõrgused. Seljatoe kõrgus istmest on 26 cm, seljatoe laius 44 cm. Istme paksus on 9.5 cm. Maksimaalne kandevõime on 100 kg.

Materjal: puit, mööbliplaat
Värv: pruun
Kangas: sametine polüester
Tootesari: Vogue
Sama sarja tooted