Baldahiinvoodi Pino 140x200 cm

Tootekood
521239
369,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 147.3 cm Kõrgus: 190.5 cm Sügavus: 207.6 cm
Baldahiinvoodi Pino võlub oma lihtsuse ning stiiliga. Neutraalne valge toon ning puhtad jooned moodustavad harmoonilise koosluse, mis lisaks baldahiini kardinatega loob romantlise ning kauni atmosfääri. Tänu tema kergele disainile on voodit lihtne sobitada ka teiste mööbliesemetega, luues tervikliku lastetoa lahenduse.

Baldahiinvoodi Pino on valmistatud kvaliteetsest männipuidust ning viimistletud valge värviga. Voodipõhi kuulub komplekti. Voodile sobib madrats suuruses 140x200 cm, madrats ei kuulu komplekti.

Materjal: männipuit
Värv: valge
Tootesari: Pino
Sama sarja tooted