Beebivoodi Billund

Tootekood
518502
295,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 76 cm Kõrgus: 78 cm Sügavus: 146 cm
Beebivoodi Billund sobib beebidele alates sünnist. Beebivoodi Billund tagab lapsele hea une ning turvalise keskkonna. Beebivoodi Billund mõjub oma valge värvi poolest kergelt ning loob magamistoas mõnusa ning hubase atmosfääri. Neutraalsete toonide tõttu sobib voodi heledamasse interjööri ning on võimalik lihtsasti kokku sobitada magamistoa muu mööbli ja sisustuselementidega. Beebivoodi Billund on valmistatud kvaliteetsest melamiinkattega puitlastplaadist ning on oma konstruktsioonilt tugev ning vastupidav.

Beebi kasvades tekib vajadust ka voodit muuta üha turvalisemaks, mistõttu on beebivoodi Billund voodipõhja kõrgus reguleeritav. Muutes voodit madalamaks hoiab see ära ohu, et laps saaks voodist välja ronida. Beebivoodi Billund on oma mõõtmetelt üsna suur seega on voodil pikk kasutusaeg. Beebivoodile Billund sobib madrats mõõdus 70x140cm. Beebivoodile on võimalik juurde osta tamme puiduimitatsiooniga voodialune sahtel, kus on mugav hoiustada beebi voodilinu ja muid tarbeid. Pildil olev voodialune sahtel ei kuulu komplekti.

Loo oma kodus Skandinaavia stiilis mööbli terviklahendus ning heida pilk ka Billundi tootesarja teistele toodetele, kus leidub lai valik riidekappe, riiuleid, voodeid, kummuteid ning öökappe!

Materjal: melamiinkattega puitlaastplaat
Värv: valge
Tootesari: Billund