Beebivoodi Cariba

Tootekood
518584
239,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 74 cm Kõrgus: 77 cm Sügavus: 150 cm
Iga lapsevanem soovib, et nende beebi saaks magada hästi ning turvaliselt. Tagamaks hea unekvaliteedi on beebivoodi Cariba oma kauni välimuse ning praktilisuse poole pealt ideaalne voodi pere kõige pisemate jaoks. Beebivoodi Cariba on klassikalise välimusega ning voodi neutraalsete toonide ja tagasihoidliku stiili tõttu on seda lihtne kokku sobitada magamistoa muu mööbli ning sisustuselementidega. San Remo tamme puiduimitatsioon toob ruumi kerget loodushõngu ning muudab magamistoa hubaseks. Riidekapp sobib nii modernsesse linnakorteri interjööri kui ka hubasesse maakoju.

Beebivoodi Cariba on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ning on oma konstruktsioonilt tugev ning vastupidav. Beebi kasvades tekib vajadust ka voodit muuta üha turvalisemaks, mistõttu on beebivoodi Cariba voodipõhja kõrgus reguleeritav. Muutes voodit madalamaks hoiab see ära ohu, et laps saaks voodist välja ronida. Beebivoodi Cariba on oma mõõtmetelt üsna suur seega on voodil üsna pikk kasutusaeg. Beebivoodile Cariba sobib madrats mõõdus 70x140 cm. Beebivoodile Cariba on võimalik juurde tellida voodialused sahtlid. Nii annad oma beebivoodile juurde praktilisust, sest voodialustes sahtlites on hea hoiustada beebi voodilinu, riideid, ja palju muud! Voodialused kastid ei kuulu komplekti.

Et muuta oma elu mugavamaks, siis leiab Cariba tootesarjast veel mähkimislaudu, riiuleid, riidekappe ja palju muud! Sobitades kokku Cariba tootesarja erinevaid mööbliesemeid, saad luua oma magamistoas hubase ning kauni mööbli terviklahenduse!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: San Remo tamm/valge
Tootesari: Cariba
Sama sarja tooted