BUCKLER LAEVALGUSTI 4201560-6500 3XE27 METALL HÕBE

Tootekood
526804
379,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-8 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 100 cm Kõrgus: 160 cm Sügavus: 25 cm
Tööstusest inspireeritud laevalgusti Buckler ühendab endas industriaalse ja maalähedase üheaegselt. Suurepärane puitraam on ühendatud metallist antiikhõbedast värvi kuplitega. Laevalgusti Buckler sobib ideaalselt näiteks söögilaua kohale, kuid tänu oma stiilile erinevatesse ruumidesse. Täiustage Buckler laevalgustit Buckler põrandalambiga. Lambi kõrgus on 100cm ja läbimõõt 25 cm. Toitekaabli pikkust saab reguleerida. Toitejuhtme pikkus on 160 cm.

Materjal: metall, puit
Viimistlus: antiikhõbe
Sokkel: E27
Maksimaalne võimsus: 3x40W
Pinge: 230V, IP20
Sama sarja tooted