Dekoratiivne kuju Frida Flowers

Tootekood
525886
149,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 3 tk
Toote mõõdud:
Laius: 30.8 cm Kõrgus: 40.5 cm Sügavus: 20.5 cm
Dekoratiivpea on nii atraktiivne, et väärib keskset kohta nii aknalaual, riiulil, kummutil ja puhvetil või esiku konsoolilaual. Väga eriline kingiidee kõigile loovatele, meelelistele inimestele. Käsitööna valmistatud õhuke dekoratiivne kuju naise pea kujuga. Tõstab jahedad toonid igas kujunduses esile ja sobib eriti hästi marmorikujunduste, kullavärvide ning sametiste tugitoolidega.

Materjal: polüresiin
Värv: must