Diivan Borgen

Tootekood
514526
Special Price 1 299,00 € Regular Price 1 999,00 €
Hinnavõit 700,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 3 tk
Toote mõõdud:
Laius: 280 cm Kõrgus: 68 cm Sügavus: 99 cm
Diivan on elutoa kõige olulisem mööbliese, mistõttu tuleb selle värvivalik ja tegumood väga hoolikalt läbi mõelda. Kõrgklassiline pehmest täisnahast diivan Borgen sobib ka kõige nõudlikumale sisustajale, sest püüab pilku oma julge musta tooniga kuid on välimuselt ajatu ning maitsekas. Kui sinagi soovid oma elutuppa pilkupüüdvat mööblieset, siis luksuslik lehmanahast diivan Borgen on ideaalne valik. Musta värvi diivan mõjub ruumis silmatorkavalt ning loob kontrasti muu mööbli kõrval. Tume mööbel muudab ruumi visuaalselt väiksemaks ning pimedamaks, mistõttu on musta diivanit hea kasutada väljapaistva sisustuselemendina näiteks neutraalsemates toonides elutoas. Diivan Borgen sobib nii modernsesse linnakorterisse kui ka moodsamasse kontorisse.

Pehme nahk ning lai istumisala muudavad diivani eriti mugavaks, mistõttu mahub diivanile mitu inimest nautima oma kvaliteetaega. Diivani tugevuse tagab puidust karkass ning istumismugavuse kvaliteetne poroloon. Diivani vastupidavad materjalid tagavad mööblieseme minimaalse vajumise ning seetõttu on diivanil ka pikk kasutusiga. Diivan Borgen on oma kvaliteedi poolest väärt investeering aastateks. Vastupidava naha kauaaegse kauni välimuse tagab diivani puhas pind ning hooldamine kuiva lapiga. Diivani põhjaliku hoolduse puhul tasub kasutada vaid spetsiaalseid naha puhastus- ja hooldusvahendeid. Et vältida täisnahast diivani pleekimist, ei soovitata diivanit paigutada otsese päikesevalguse kätte!

Heida pilk ka Borgen mööblisarja teistele toodetele, mille seast leiab erinevates toonides diivaneid igale maitsele!

Materjal: nahk, puit
Värv: must
Iste: poroloon
-35%