Diivan Gea

Tootekood
526116
Special Price 359,00 € Regular Price 519,00 €
Hinnavõit 160,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 6 tk
Toote mõõdud:
Laius: 201 cm Kõrgus: 90 cm Sügavus: 88 cm
Diivan Gea võlub oma jõulise ning luksusliku värviga, lisades ruumi elegantsust. Diivani kaasaegne kuju ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis pakub visuaalset põnevust. Maitsekas diivan loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi rikkaliku atmosfääri.

Diivani karkass on valmistatud eukalüptipuidust, diivani jalad naturaalset puidutooni. Diivani keskel on lisatud ka tugijalg. Diivani istumismugavuse tagab kvaliteetne taskustatud vedrustus ja poroloon. Diivan on kolmekohaline. Diivani istumiskõrgus on 43 cm ning istumissügavus 53 cm. Diivan on kaetud polüestrist kangaga. Diivani maksimaalne kandevõime on kuni 360 kg.

Materjal: täispuit
Värv: beez
Iste: poroloon, taskustaud vedrustus
Kangas: 100% polüester
-31%