Diivan Gruuv oranž

Tootekood
520485
Special Price 269,00 € Regular Price 359,00 €
Hinnavõit 90,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 9 tk
Toote mõõdud:
Laius: 213 cm Kõrgus: 80 cm Sügavus: 80 cm
Maitseka stiiliga kolmekohaline diivan Gruuv loob rikkaliku ja elegentse õhustiku. Oranžile velvetkangaga diivanile lisavad ilmekust ja omapära metallist musta värvi jalad. Diivani karkass on valmistatud eukalüptipuidust. Istmepatjadadel on kaunistuseks sissetõmbed. Istumismugavuse tagab istmepatjades olev pocket-vedrustus ja poroloon. Diivani istumissügavus on 50 cm ja istumiskõrgus 44 cm.

Materjal: puit, metall
Värv: oranž
Iste: poroloon, pocket-vedrustus
Kangas: velvet (100% polüester)
Tootesari: Gruuv

Diivan Gruuv on saadaval veel paljudes teistes värvitoonides.
-25%
Sama sarja tooted