Diivan Hang Out terashall

Tootekood
527430
1 309,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 282 cm Kõrgus: 81 cm Sügavus: 99 cm
Muljetavaldav diivan Hang Out on kaasaegne mööbliese, lisades ruumi maitsekat kontrasti ning visuaalset põnevust. Diivani minimalistlik disain koos luksusliku kangaga moodustavad silmapaistva koosluse, mis ilmestab igat interjööri. Diivan loob lõõgastava atmosfääri ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues sisekujunduses originaalne ning mõnus olustik.

Diivani raam on segu täispuidust ning puitlaasplaadist. Diivan on kaetud vastupidava mööblikangaga boucle (96% PES, 4% PAC) Diivani istumiskõrgus on 44 cm, istumislaius on 130 cm ning istumissügavus 68 cm, patjadega 54 cm. Diivani jalad on valmistatud metallist, 15 cm kõrged.

Materjal: täispuit, puitlaastplaat, metall
Värv: terashall
Kangas: mööblikangas
Tootesari: HangOut