Diivan Lawton

Tootekood
514527
Special Price 1 099,00 € Regular Price 1 499,00 €
Hinnavõit 400,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 193 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 84 cm
Kui väärtustad oma interjööris luksuslikku lähenemist ning diivani efektset välimust, siis kõrgklassiline diivan Lawton vastab ka kõige nõudlikuma sisustaja vajadustele. Täisnahast diivan on küll minimalistliku disainiga kuid mõjub ruumis mahukalt ning suurejooneliselt. Diivani toovad esile selle minimalistlikult peened musta värvi diivanijalad. Diivan on silmatorkava välimusega ning sobib neile, kes soovivad oma elutuba tuua esile pisut erilise mööbliga. Diivani ajatu disain, kvaliteetne vedrustus ja pehme nahk tagavad mööbliesemele pika kasutusea. Pruun diivan mõjub ruumis soojalt, muutes ruumi hubasemaks ning luues pehme atmosfääri. Diivan võlub vaatajat kuid ei mõju ruumis liiga ülekoormavalt, mistõttu on seda lihtne kokku sobitada muu elutoa mööbliga. Diivan Lawton sobib nii modernsesse linnakorterisse kui ka kontorisse.

Pehme nahk ning lai istumisala muudavad diivani eriti mugavaks, mistõttu mahub diivanile mitu inimest nautima oma kvaliteetaega. Diivani istumismugavuse tagavad zik-zak vedrustussüsteem ja kvaliteetne poroloon. Diivani vastupidavad materjalid tagavad mööblieseme minimaalse vajumise ning seetõttu on diivanil ka pikk kasutusiga. Diivan Lawton on oma kvaliteedi poolest väärt investeering aastateks. Vastupidava naha kauaaegse kauni välimuse tagab diivani puhas pind ning hooldamine kuiva lapiga. Diivani põhjaliku hoolduse puhul tuleb kasutada vaid spetsiaalseid naha puhastus- ja hooldusvahendeid. Et vältida täisnahast diivani pleekimist, ei soovitata diivanit paigutada otsese päikesevalguse kätte!

Heida pilk ka Lawton mööblisarja teistele toodetele, mille seast leiab erinevates toonides diivaneid igale maitsele!

Materjal: puit, nahk
Karkass: puit
Värv: pruun
Vedrustus: zik-zak
-27%