Diivan Lux

Tootekood
520903
459,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 130 cm Kõrgus: 78 cm Sügavus: 82 cm
Kahekohaline diivan Lux on maitseka disainiga ning toob ruumi põnevust ning omapära. Diivani teeb eriti luksuslikuks tema jõuline roheline toon. Kvaliteetne sametine kangas loob vägagi rikkaliku õhustiku. Pilkupüüdvale diivanile lisavad aktsenti tema tumedas toonis jalad.

Diivani karkass on valmistatud kasepuidust ning vineerist. Diivani jalad on samuti kasepuidust ning tumedas toonis. Diivani istumissügavus on 60 cm ja istumiskõrgus 45 cm. Diivan on kaetud kvaliteetsest sametist mööblikangaga, pehmenduseks vastupidav poroloon.

Materjal: puit, vineer
Värv: tumeroheline
Iste: poroloon
Kangas: samet