Diivan Mint sinine

Tootekood
95526
Special Price 225,00 € Regular Price 299,00 €
Hinnavõit 74,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 5 tk
Toote mõõdud:
Laius: 121 cm Kõrgus: 81 cm Sügavus: 85 cm
Silmapaistva värviga luksuslik diivan lisab ruumi elegantsust ning energiat. Diivani ilmekale toonile ja mõnusale kangale lisab aktsenti tumedam puidust raam - nende kahe kooslus on harmooniline ning loob luksusliku atmosfääri pea igasse interjööri. Diivanit on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, andes ruumile kontrasti.

Diivani karkass ja jalad on valmistatud puidust ning viimistletud tumeda espresso tooniga. Diivan on kaetud vastupidava sinise mööblikangaga. Istumismugavuse tagab kvaliteetne poroloon. Diivan on kahekohaline.

Materjal:puit
Värv: sinine
Iste: poroloon
-25%
Sama sarja tooted