Diivan Rodeo Classic kastan 275 cm

Tootekood
527508
1 199,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 275 cm Kõrgus: 83 cm Sügavus: 88 cm
Diivan Rodeo võlub oma jõulise ning luksusliku värviga, lisades ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Diivani luksuslikule materjalile ja väljapeetud toonile lisavad omapära metallist kandilised jalad - nende tegurite koostööl kujuneb diivani eksklusiivne välimus. Maitsekas diivan loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi rikkaliku atmosfääri.

Diivani karkass on valmistatud puidust ja mööbliplaadist, jalad metallist. Istumismugavuse tagab istmepatjades olev zik-zak vedrustus ja poroloon. Diivani istumissügavus on 58 cm ja istumiskõrgus 47 cm. Istumislaius on 251 cm, seljatoe kõrgus on 49 cm. Käetugede laius on 12 cm ja käetugede kõrgus 70 cm.

Materjal: puit, mööbliplaat, metall
Värv: kastan
Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
Kangas: 100% sametine polüester

Diivan Rodeo on saadaval ka teistes värvitoonides.
Sama sarja tooted