Diivan Roxy helesinine

Tootekood
99329
689,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 187 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 82 cm
Diivan Roxy võlub oma mugavusega, tuues ruumi kaasaegusust ning värskust. Diivani ajatu disain ning malbe toon moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis sobib pea igasse interjööri. Diivanile annab lõpliku aktsendi tema seljatoe osa, mis harmoneerub kanga tooniga. Mõnusat diivanit on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi täiusliku sisekujunduse.

Diivani karkass on valmistatud täispuidu ning vineeri segust. Istumismugavuse tagab kvaliteetne vahttäidis T30. Diivani tagakülg on kaetud kangaga, seega saab seda paigutada ka keset tuba. Istumiskõrgus on 47 cm, istumislaius 150 cm ning istumissügavus 56 cm. Diivanil on kasepuidust jalad, mis on 23 cm kõrged. Martindale 100 000.

Materjal: täispuit
Värv: helesinine
Iste: vahttäidis
Kangas: sametine polüester