Diivan Thomas

Tootekood
513575
799,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 234 cm Kõrgus: 92 cm Sügavus: 94 cm
Tasakaaluka ja maitseka stiiliga kolmekohaline diivan Thomas lisab ümbritsevale ruumile visuaalset küllust. Halli kanga balansseeritud varjundid loovad lõõgastava ja pingevaba õhustiku, kus on meeldiv aega veeta. Selle rahustavale toonile ja materjalile lisavad tagasihoidlikku aktsenti puidust jalad - nende tegurite koostööl kujuneb diivani esinduslik välimus.

Diivani karkass on valmistatud puidust ja mööbliplaadist, jalad puidust. Nurgad on kangal kanditud. Diivanil on pehmenduseks poroloon ning zik-zak vedrustus. Diivani istumissügavus on 48 cm ja istumiskõrgus 44 cm.

Materjal: puit, mööbliplaat
Värv: hall
Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
Kangas: polüester

Diivan Thomas on saadaval ka parema või vasaku nurgaga.