Diivanilaud Airy D75 cm tamm

Tootekood
532132
219,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 75 cm Kõrgus: 43 cm Sügavus: 75 cm
Vastupidav diivanilaud Airy on ajatu ning praktiline mööbliese. Naturaalne ning maalähedane tamm toob ruumi sooja ning hubase olustiku ning kaasaegset aktsenti annab laua kuju.

Lauaplaat on valmistatud kvaliteetsest tammepuidust, pikk lamell, ei ole kastutatud sõrmjätku. Lauaplaat on viimistletud puiduõliga. Komplektis on üks diivanilaud. Jalad on valmistatud tugevast metallist, värvus must.
Viimistletud BIO terra õliga, mis on mõeldud toiduga kokkupuutuvate puitpindade kaitsmiseks. Toob esile puidu ilu, andes talle kerge siidise läike ning takistab puidu lõhenemist.Õli on sertifitseeritud vastavalt LFGB (Food and Feed Act) ja EL direktiivile nr. 1935/2004.

Materjal: tamm
Viimistlust: õlitatud tamm

Kuna puit on looduslik materjal, võib eri mööbliesemete vahel esineda kergeid toonierinevusi. Kui tooted on ostetud eri ajal, võivad neid olla mõjutanud eri keskkonnategurid ning esemed ei pruugi olla identse välimuse ja tooniga.
NB! Õlitatud tamm vajab regulaarset hooldust ehk uuesti õlitamist. Õlitatud puidust toodete hooldusjuhendi leiad: https://www.aatrium.ee/hooldusjuhendid