Diivanilaud Epik

Tootekood
99759
215,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Kõrgus: 49.5 cm Sügavus: 60 cm
Diivanilaud Epik võlub oma looduslähedase stiili ning sooja tooniga, lisades ruumi hubasust. Diivanilaua lihtne disain koos puiduse tooniga moodustavad koos hubase kombinatsiooni, tänu millele on seda ka lihtne teiste mööbliesemetega sobitada. Diivanilaud on lisaks oma praktilisusele ka kaunis sisustuselement.

Diivanilaud on valmistatud tamme imitatsiooniga ja halli värvi mööbliplaadist. Diivanilaual on üks suurem avatud riiuliosa, mis on jagatud keskelt kaheks ning kolma metallsiinidel liikuvat sahtlit, mis on erinevat halli tooniga kaetud.

Materjal: mööbliplaat, MDF
Viimistlus: tamm
Värv: hall
Tootesari: Epik
Sama sarja tooted