Diivanilaud Helsinki valge/artisan tamm

Tootekood
99767
155,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Kõrgus: 42 cm Sügavus: 67 cm
Diivanilaud Helsinki ühendab endas maalähedase ning kaasaegse stiili. Soe tamme imitatsioon ning maitsekas kujundus loovad harmoonilise koosluse, mis toob ruumi avarust ning põnevust. Laua värvide kombinatsioon on maitsekalt väljapeetud ning toob esile loodusliku ilmet, mis on visuaalselt kaunis.

Diivanilaud on valmistatud puitlaastplaadist, viimistletud valge tooni ning artisan tamme imitatsiooniga. Diivanilaual on riiuli boks, mis on mugavalt keeratav. Ühel poole jäävad avatud riiuliosad ning teisele poole kinnine osa. Laud liigub mugavalt plastikrataste abil.

Materjal: puitlaastplaat
Viimistlus: valge, artison tamm