Diivanvoodi Raquel helehall

Tootekood
527170
Special Price 279,65 € Regular Price 329,00 €
Hinnavõit 49,35 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-6 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 191 cm Kõrgus: 76 cm Sügavus: 84 cm
Disainilt elegantne ja värvilt tasakaalukas diivanvoodi Raquel lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust. Halli kanga malbed varjundid mõjuvad lõõgastavalt ja loovad pingevaba õhustiku.

Diivanvoodi karkass on valmistatud männipuidust ja vineerist. Istumismugavuse tagavad zik-zak vedrustus ja kvaliteetne poroloon. Diivanvoodi seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (püstine-kokkupandud ja lamav). Diivani istumiskõrgus on 38 cm ja istumissügavus on 46 cm. Diivanvoodi magamisosa mõõdud on 111x175 cm. Jalgade kõrgus on 18 cm.

Materjal: puit, vineer, MDF, polüesterkangas
Värv: hall
Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
-15%