Function lauariiul tamm/valge

Tootekood
525408
Special Price 109,00 € Regular Price 128,00 €
Hinnavõit 19,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 78.5 cm Kõrgus: 152.1 cm Sügavus: 29.8 cm
Lauariiul Function võlub oma klassikalise disaini ning malbe värvi kombinatsiooniga. Tamme imitatsioon on visuaalselt kaunis. Lauariiul Function pakub praktilist lahendust nii lastetuppa kui ka näiteks kodukontorisse, olles samaaegselt ka kena sisustuselement.

Lauariiul on valmistatud vastupidavast ning kvaliteetsest tamme imitatsioonis mööbliplaadist. Riiulil on vasakul pool kolm riiulivahet ning kaks metallsiinidel liikuvat riiulit. Paremal poolel on üks riiul ning üks uksega kapp. Riiuli ja kapi uste käepidemed valmistatud nahast. Riiulit saab paigaldada peegelpildis. Siseriiulite kandevõime on 9 kg, sahtlite kandevõime 2 kg, kapi ülemise pinna kandevõime 18 kg. Kapiuks on vaikselt sulguv.

Materjal: mööbliplaat, nahk
Viimistlus: tamm, valge
Tootesari: Function
Riiul sobitud tootega 525406
-15%
Sama sarja tooted