Garderoobikomplekt grafiit

Tootekood
523169
169,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 78 cm Kõrgus: 188 cm Sügavus: 37 cm
Garderoobikomplekt on disainilt kaasaegne ning maitsekas. Komplektile annab iseloomu tema minimalistlik stiil ning koos kontrastse tooniga moodustavad nad harmoonilise koosluse, mis toob esikusse visuaalset põnevust.

Garderoobikomplekt on valmistatud melamiinkattega puitlaastplaadist ning viimistletud grafiit halli tooniga. Kvaliteetsed ABS servad on viimistletud tamme imitatsiooniga. Komplekti kuulub pink ning peegel, mille küljes kolm metallist riputuskonksu.

Materjal: melamiinkattega puitlaastplaat, plastik
Viimistlus: grafiit hall, tamme imitatsioon