Mütsiriiul+ riidepuutoru Madeo 51 cm helehall

Tootekood
523155
132,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 51 cm Kõrgus: 26 cm Sügavus: 30 cm
Mütsiriiul+ riidepuutoru Madeo on disainilt kerge ning samas silmapaistev. Mütsiriiulile annavad iseloomu tema puhtad jooned ning koos valge tooniga moodustavad nad harmoonilise koosluse, mis toob esikusse visuaalset põnevust ning maitsekust. Äärmiselt omapärase disainiga riiul on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline.

Mütsiriiul+ riidepuutoru Madeo on valmistatud valge viimistlusega kvaliteetsest ning vastupidavast melamiinkattega mööbliplaadist. Kvaliteetsed ABS-servad on ka äärmiselt põrutus- ja löögikindlad.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida jalanõudekappi teiste Madeo sarja toodetega

Materjal: melamiinkattega mööbliplaat
Viimistlus: valge, must
Tootesari: Madeo
Sama sarja tooted