Innovation Ample Lauge diivanvoodi tumesinine

Tootekood
526083
Special Price 1 160,00 € Regular Price 1 450,00 €
Hinnavõit 290,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 220 cm Kõrgus: 79 cm Sügavus: 95 cm
Innovation Ample Lauge diivanvoodi võlub oma jõulise ning luksusliku värviga ning lisab ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Diivanvoodi elegantne disain ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri. Diivanvoodi on seotud uue Põhjamaade suunaga, milles kasutades elegantseid ja mustaks värvitud metallist jalgu koos täiuslikus kombinatsioonis pähklipuust käetoega, tuleb välja diivani kanga kaunis toon. Maitsekas diivanvoodi loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi rikkaliku atmosfääri.

Diivanvoodi karkass ja jalad on valmistatud metallist. Istumismugavuse tagab kvaliteetne taskustatud topelt vedrustus, pehmenduseks on poroloon. Diivanvoodi mõlemat seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (püstine-kokkupandud ja lamav). Istumiskõrgus on 43 cm. Lamavas asendis on diivanvoodi magamisosa 115 cm. Mugavad käetoed annavad lisamugavust kõrgus käetugedeni on 59 cm. Istumissügavus on 54 cm. Põranda ja voodipõhja vahe 16 cm. Diivani kandevõime kuni 330 kg.

Materjal: metall, pähklipuu
Värv: tumesinine
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: 100% polüester
-20%