Innovation diivanvoodi Argus

Tootekood
515319
Special Price 491,20 € Regular Price 614,00 €
Hinnavõit 122,80 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 200 cm Kõrgus: 40 cm Sügavus: 72 cm
Diivanvoodi Argus mõjub oma elegantse tagasihoidlikkusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle diivani kvaliteetset halli mööblikangast täiustavad metallist jalad - need kaks materjali loovad üheskoos suurepärase õhulise koosluse, mis rõhutab kergust ja malbust. See diivan on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt.

Diivani karkass ning jalad on valmistatud musta värvi metallist. Istumismugavuse tagab taskustatud vedrustus, pehmenduseks on poroloon. Diivani mõlemad servad on võimalik asetada kolmele erinevale tasandile ning moodustada mõnusad käetoed. Magamisaseme mõõdud on 70x200 cm.

Materjal: metall
Värv: hall
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: 100% polüester

Saadaval ka teises värvitoonis.
-20%