Innovation diivanvoodi Cubed 160 must

Tootekood
99266
1 827,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 167 cm Kõrgus: 78 cm Sügavus: 96 cm
Innovation diivanvoodi Cubed võlub oma kaasaegse ning modernse disainiga, lisades ruumi veidike tööstuslikku hõngu ning visuaalset põnevust. Sügav must toon ning luksuslik kunstnahk- need moodustavad silmapaistva koosluse, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri. Diivanvoodile annavad lõpliku aktsendi tema alumiinium jalad, mis lisavad minimalistliku nooti. Diivanvoodi sobib tänu oma praktilisusele ideaalselt väiksematesse ruumidesse.

Diivani raam on vastupidavast mustast terasest ning jalad alumiiniumist. Tehes diivanvoodi lahti tulevad välja musta värvi metallist jalad. Istumismugavuse tagab no-sag vedrustus, pehmenduseks on kvaliteetne poroloon. Lamavas asendis on diivani magamisaseme mõõdud 160x200 cm ning kõrgus 37 cm. Istumiskõrgus on 45 cm, istumissügavus 51 cm.

Materjal: metall
Värv: must K550
Iste: poroloon, no-sag vedrustus
Kangas: kunstnahk
Sama sarja tooted