Innovation diivanvoodi Bifrost D.E.L. hall

Tootekood
92804
Special Price 1 468,00 € Regular Price 1 835,00 €
Hinnavõit 367,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 209 cm Kõrgus: 83 cm Sügavus: 117 cm
Innovation diivanvoodi Bifrost D.E.L võlub oma jõulise ning luksusliku värviga, lisades ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Diivanvoodile annavad lõpliku aktsendi tema tumedast puidust peitsitud käetoed, mis toovad välja tema kauni kanga. Maitsekas diivanvoodi loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi rikkaliku atmosfääri.

Diivanvoodi karkass ja jalad on valmistatud musta tooni peitsitud puidust. Istumismugavuse tagab kvaliteetne taskustatud vedrustus, pehmenduseks on poroloon. Istumiskõrgus on 40 cm, käetoe kõrgus 57 cm ja istumissügavus 62 cm. Lamavas asendis on diivanvoodi magamisosa 155x200cm. Koos Bifrost tumbaga saab moodustada nurgadiivani. Diivani maksimaalne kandevõime on kuni 330 kg.

Materjal: metall, puit
Värv: hall K563
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: polüester
Martindale 36 000
Disainitud Taanis
-20%
Sama sarja tooted