Innovation diivanvoodi Eivor

Tootekood
515318
2 179,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 174 cm Kõrgus: 77 cm Sügavus: 101 cm
Madratsiga diivanvoodi Eivor mõjub oma elegantse lihtsusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle diivani sinine kangas loob suurepärase sügava koosluse. Hubane diivan on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt.

Diivani karkass ja jalad on valmistatud metallist. Istumismugavuse tagab taskustatud vedrustus, pehmenduseks on külmvaht. Magamisaseme mõõdud on 140x195 cm. Istumiskõrgus on 42 cm ning istumissügavus 62 cm. Kaasas oleva madratsi jäikus on keskmisest pehmem.

Materjal: metall
Värv: sinine
Iste: külmvaht, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: 100% polüester (Elegance Petrol 519)