Innovation diivanvoodi Ramone 160 cm indigo sinine

Tootekood
526784
Special Price 1 313,60 € Regular Price 1 642,00 €
Hinnavõit 328,40 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 171 cm Kõrgus: 81 cm Sügavus: 95 cm
Innovation diivanvoodi Ramone võlub oma kaasaegse ning stiilse disainiga, lisades ruumi koheselt elegantsust ning visuaalset põnevust. Haarav toon ning luksuslik kangas- need moodustavad silmapaistva koosluse, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri. Diivanvoodile annavad lõpliku aktsendi tema metallist mustad jalad, mis toovad esile tema kauni kanga. Diivanvoodi Ramone sobib tänu oma praktilisusele ideaalselt väiksematesse ruumidesse.

Diivanvoodi raam ning jalad on valmistatud metallist. Istumismugavuse tagab kvaliteetne no-zag vedrustus. Diivan käib lihtsalt ning mugavalt lahti voodiks, magamisosa mõõdud on 160x200 cm. Diivani istumiskõrgus on 42 cm, istumissügavus 52 cm ning istumislaius 160 cm. Martindale 100 000. Padja mõõdud on 87x24x47 cm.

Materjal: metall
Värv: indigo sinine K558
Iste: no-zag vedrustus
Kangas: polüester
-20%
Sama sarja tooted