Innovation diivanvoodi Salla helehall

Tootekood
99276
1 435,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 222 cm Kõrgus: 84 cm Sügavus: 107 cm
Klassikalise diivanvoodi Salla disain on inspireeritud põhjamaisest kargusest ning värskusest. Diivani ajatu kuju ning malbe toon moodustavad koos harmoonilise koosluse, mis sobib pea igasse interjööri. Diivanile annab lõplikut aktsenti tema kumeram vorm, mis on mugav ning hubane. Mõnusat diivanit on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi kaunis sisekujunduse. Diivanvoodi sobib tänu oma praktilisusele ideaalselt väiksematesse ruumidesse.

Diivanvoodi karkass on valmistatud metallist Istumismugavuse tagab kvaliteetne ning mugav no-zag. Diivan käib lihtsalt ning mugavalt lahti voodiks, magamisosa mõõdud on 140x200 cm. Diivani istumiskõrgus on 41 cm, istumissügavus 56 cm. Diivani maksimaalne kandevõime on 330 kg. Padjad on mõõdus 95x26x43 cm. Diivanvoodil on praktiline pesukast.

Materjal: metall
Värv: helehall K590
Iste: no-zag
Kangas: polüester