Innovation diivanvoodi Sigmund Kenia beež

Tootekood
99272
Special Price 791,20 € Regular Price 989,00 €
Hinnavõit 197,80 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 200 cm Kõrgus: 82 cm Sügavus: 84 cm
Muljetavaldav diivanvoodi Innovation Sigmund võlub oma luksusliku beeži kangaga. Diivanvoodi kergelt boheemne stiil lisab ruumi omapära ning malbe värv on täiuslikuks aktsendiks. Maitsekat diivanvoodit on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues sisekujunduses silmapaistev ning mõnus olustik. Diivanvoodi mitmekülgne disain pakub erinevaid kasutusvõimalusi.

Innovation diivanvoodi Sigmund raam ning jalad on valmistatud metallist. Diivani padjad on muudetavad- valige vastavalt soovile, kas küljele või seljatoeks. Diivani saab panna mugavalt voodiks, mõõtudes 160x200 cm. Lisaks saab kaks 80x200 cm madratsit paigutada üksikuteks vooditeks, mida saab kasutada eraldi ja erinevates tubades. Mugavuse tagab kvaliteetne pocket-spring vedrustus. Madratsite all olev libisemisvastane kangas tagab, et madratsid ei libise üksteisest lahti. Diivanvoodi istumiskõrgus on 44 cm ning istumissügavus 62 cm. Maksimaalne kandevõime on 330 kg.
NB! Diivanil ei ole komplektis jalgu, need tuleb tellida lisaks (tootekood 74553 või 528754).

Materjal: metall
Värv: Kenia beež K579
Kangas: velvet
Iste: pocket-spring vedrustus
-20%
Sama sarja tooted