Innovation diivanvoodi Splitback Cuno kollane

Tootekood
99248
Special Price 819,20 € Regular Price 1 024,00 €
Hinnavõit 204,80 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 210 cm Kõrgus: 79 cm Sügavus: 94 cm
Innovation diivanvoodi Splitback Cuno on kaasaegne mööbliese, mille disain on inspireeritud 1960 aastatest. Diivanvoodi stiil ning särav toon moodustavad rikkaliku koosluse, mis mõjub unikaalselt pea igas ruumis. Kollast tooni täiustavad ideaalselt tema lakitud tumedad jalad, mis on mõnusaks aktsendiks. Luksuslik diivanvoodi on lisaks oma praktilisusele ka äärmiselt silmapaistev disainelement.

Diivani raam ning jalad on valmistatud metallist Seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (püstine, poollamav ja lamav). Istumismugavuse tagab kvaliteetne taskustatud vedrustus, pehmenduseks on poroloon. Maksimaalne kandevõime on 330 kg. Magamisaseme mõõdud on 115x210 cm. Istumiskõrgus on 39 cm ja istumissügavus 55 cm. Kanga Martindale on 60 000.

Materjal: metall, puit
Värv: kollane K507
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: 100% polüester
-20%
Sama sarja tooted