Innovation diivanvoodi Splitback Frej

Tootekood
515342
Special Price 1 067,20 € Regular Price 1 378,00 €
Hinnavõit 310,80 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 234 cm Kõrgus: 79 cm Sügavus: 90 cm
Diivanvoodi Splitback Frej mõjub oma elegantse tagasihoidlikkusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle diivani halli kangast täiustavad tammepuidust käetoed - need kaks materjali loovad üheskoos suurepärase õhulise koosluse, mis rõhutab kergust ja malbust. Loodusesse sulanduva välimusega diivan on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt.

Diivani karkass on valmistatud metallist ning jalad lakitud tammepuidust. Istumismugavuse tagab kvaliteetne taskustatud vedrustus, pehmenduseks on poroloon. Diivani mõlemat seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (püstine-kokkupandud, poollamav ja lamav). Magamisaseme mõõdud on 115x210 cm. Istumiskõrgus on 38 cm ja istumissügavus 56 cm.

Materjal: metall, tammepuit
Viimistlus: lakitud
Värv: hall
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: 100% polüester (Mixed Dance Grey 521)

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab diivanvoodit Splitback Frej kombineerida sama sarja tugitooliga. Saadaval ka teistes värvitoonides.
-23%
Sama sarja tooted