Innovation diivanvoodi Tripi sinine

Tootekood
99278
2 284,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 200 cm Kõrgus: 81 cm Sügavus: 95 cm
Klassikalise diivanvoodi Tripi disain on inspireeritud põhjamaisest kargusest ning värskusest. Diivani ajatu kuju ning malbe toon moodustavad koos harmoonilise koosluse, mis sobib pea igasse interjööri. Diivanile annab lõplikut aktsenti tema kumeram vorm, mis on mugav ning hubane. Mõnusat diivanit on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi kaunis sisekujunduse. Diivanvoodi sobib tänu oma praktilisusele ideaalselt väiksematesse ruumidesse.

Diivanvoodi karkass on valmistatud metallist Istumismugavuse tagab kvaliteetne nin gmugav pocket-spring topelt vedrustus. Diivan käib lihtsalt ning mugavalt lahti voodiks, magamisosa mõõdud on 150x200 cm. Diivani istumiskõrgus on 41 cm, istumissügavus 59 cm. Diivani padjad on ülimalt pehmed, täidiseks sule kiudtäidis. Diivani maksimaalne kandevõime on 330 kg. Padjad on mõõdus 90x27x41 cm. Martindale 85 500.

Materjal: metall
Värv: sinine K525
Iste: pocket-spring topelt vedrustus
Kangas: polüester