Innovation diivanvoodi Una Delux

Tootekood
515392
2 149,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Palun vali toote omadused Näita kõiki
Tarneaeg: 3-6 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 224 cm Kõrgus: 65 cm Sügavus: 94 cm
Diivanvoodi Una Delux mõjub oma elegantse tagasihoidlikkusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle diivani kvaliteetset kangast täiustavad tammepuidust käetoed - need kaks materjali loovad üheskoos suurepärase õhulise koosluse, mis rõhutab kergust ja malbust. Loodusesse sulanduva välimusega diivan on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt.

Selle diivanvoodi puhul on võimalik valida mitmete erinevate kangatoonide vahel, sedasi saab kujundada isiklikele soovidele ja ootustele vastava välimusega diivani.

Diivani tugev karkass on valmistatud metallist, käetoed ning jalad lakitud tammepuidust. Istumismugavuse tagab kvaliteetne taskustatud vedrustus, pehmenduseks on poroloon. Magamisaseme mõõdud on 140x200 cm. Istumiskõrgus on 38 cm ja istumissügavus 52 cm.

Materjal: metall, tammepuit
Viimistlus: lakitud
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: 100% polüester

Pildil olev diivan on kaetud kangaga Twist granite 565.