Innovation diivanvoodi Zeal

Tootekood
515335
Special Price 528,80 € Regular Price 661,00 €
Hinnavõit 132,20 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 200 cm Kõrgus: 81 cm Sügavus: 70 cm
Diivanvoodi Zeal mõjub oma elegantse tagasihoidlikkusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle diivani tumesinist kangast täiustavad puidust jalad - need kaks materjali loovad üheskoos suurepärase õhulise koosluse, mis rõhutab kergust ja malbust. Ühe seljatoepadjaga diivan on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt.

Diivani karkass on valmistatud musta värvi metallist ning stileto-tüüpi jalad puidust. Diivanvoodil on seljatuge toetav metallist raam. Istumismugavuse tagab taskustatud vedrustus, pehmenduseks on poroloon. Diivani mõlemad servad on võimalik asetada kolmele erinevale tasandile ning moodustada mõnusad käetoed. Magamisaseme mõõdud on 70x200 cm. Istumiskõrgus on 41 cm ja istumissügavus 45 cm. Tõstes mõlemad käetoed üles, on käetugede kõrgus maast 61 cm ning istumislaius 178 cm.

Materjal: metall, puit
Värv: tumesinine
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: 100% polüester

Saadaval ka teistes värvitoonides.
-20%
Sama sarja tooted