Innovation järi Recast Ottoman roheline

Tootekood
98299
Special Price 192,00 € Regular Price 240,00 €
Hinnavõit 48,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 66 cm Kõrgus: 40 cm Sügavus: 66 cm
Innovation järi Recast Ottoman võlub oma ajatu disaini ning kerge värviga,lisades ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Järi stiil ning väljapeetud toon moodustavad koos maitsekalt tagasihoidliku koosluse. Järi annab lõpliku aktsendi tema heledad jalad ning need toovad esile tema kauni kanga. Maitsekas järi loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi.

Järi istumismugavuse tagab pocket spring vedrustus. Järi jalad on valmistatud tumedaks lakitud tammepuidust. Kanga Martindale on 27 000. Järi maksimaalne kandevõime on 110 kg. Järi sobib kokku sama kangaga Recast diivanvoodiga.

Materjal: puit, metall
Värv: roheline K547
Kangas: polüester
-20%