Innovation kott-tool Soft Peak

Tootekood
515391
Special Price 180,00 € Regular Price 225,00 €
Hinnavõit 45,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Palun vali toote omadused Näita kõiki
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 105 cm Kõrgus: 80 cm Sügavus: 135 cm
Küllaltki lihtsa joonega kott-tool Soft Peak on ühtaegu nii mugav istumisalus kui ka stiilne sisustuselement. Kott-tool loob suurepärased tingimused lõõgastumiseks ja puhkamiseks. Selle kott-tooli puhul on võimalik valida mitmete erinevate kangatoonide vahel - sedasi saab kujundada isiklikele soovidele ja ootustele vastava välimusega tooli.

Kott-tooli maht on 300 liitrit, sisuks paisutatud polüstüreengraanulid (EPS-graanulid). Ümbris on eraldi eemaldatav. Kott-tooli külje peal on käepide, mis võimaldab seda mugavalt ning käepäraselt ringi liigutada.

Kangas: polüester
Sisu: EPS-graanulid
Maht: 300 l

Pildil sinine kangas Velvet Dark Blue 541 ning musta värvi kangas Twist Black 564.
-20%