Innovation nurgadiivanvoodi Bragi

Tootekood
514905
Special Price 1 730,40 € Regular Price 2 163,00 €
Hinnavõit 432,60 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 265 cm Kõrgus: 65 cm Sügavus: 181 cm
Ühe käetoe ja abilauaga nurgadiivanvoodi Bragi mõjub oma maitseka tagasihoidlikkusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle diivani helehalli kangast täiustavad metallist jalad - need kaks materjali loovad üheskoos suurepärase õhulise koosluse. Elegantse kujuga diivan on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt.

Diivani karkass ja jalad on valmistatud musta värvi metallist. Diivani küljes olev laud on valmistatud lakitud tammepuidust. Istumismugavuse tagab taskustatud vedrustus, pehmenduseks on kvaliteetne poroloon. Magamisaseme mõõdud on 140x200 cm. Istumiskõrgus on 38 cm.

Materjal: metall, tammepuit
Viimistlus: lakitud
Värv: helehall
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: 100% polüester

Nurgadiivani kokku monteerimisel saab valida nurga asukoha. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena.
-20%
Sama sarja tooted