Innovation tugitool Long Horn

Tootekood
515182
839,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 85 cm Kõrgus: 76 cm Sügavus: 87 cm
Tugitool Long Horn mõjub oma elegantse tagasihoidlikkusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle tooli graniithall kangas rõhutab kergust ja malbust. Minimalistliku välimusega tugitool on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt.

Selle karkass on valmistatud metallist. Tugitoolil on kaks ratast kergeks liigutamiseks ning kaks roostevabast terasest jalga. Seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (45-kraadine nurk, 49-kraadine nurk ja lamav asend). Istumismugavuse tagab taskustatud vedrustus, pehmenduseks on kvaliteetne poroloon. Lamavas asendis on tugitooli mõõdud 85x115 cm. Istumiskõrgus on 36 cm ning istumissügavus 56 cm.

Materjal: metall
Värv: hall
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: 100% polüester

Tugitool sobib Long Horn diivanvoodiga ning kokku saab moodustada nurgadiivani.