Innovation tugitool Oldschool

Tootekood
515383
691,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 90 cm Kõrgus: 79 cm Sügavus: 90 cm
Tugitool Oldschool mõjub oma luksusliku rustikaalsusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle tooli vastupidavat pruuni värvi kunstnahka täiustavad retrohõngulised puidust jalad - need kaks materjali loovad üheskoos suurepärase koosluse, mis rõhutab jõulisust ja küllust. Tugitool on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt.

Selle karkass on valmistatud metallist ning jalad puidust. Istumismugavuse tagab kvaliteetne taskustatud vedrustus, pehmenduseks on poroloon. Tugitooli seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (püstine-kokkupandud, poollamav ja lamav). Magamisaseme mõõdud on 90x115 cm. Istumiskõrgus on 38 cm ja istumissügavus 56 cm.

Materjal: metall, puit
Värv: pruun (vintage naha imitatsioon)
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: kunstnahk 85% polüvinüül, 15% viskoos (Leather Look Brown Vintage 461)

Tugitool sobib Oldschool diivanvoodiga ning kokku saab moodustada nurgadiivani.