Jalanõudekapp Fulda valge/hall

Tootekood
99761
109,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 61 cm Kõrgus: 115 cm Sügavus: 25 cm
Jalanõudekapp Fulda võlub oma kerge, kuid samas ka silmapaistva disainiga. Valged puhtad jooned lisavad minimalistliku nooti ning kaasaegne struktuurbetooni imitatsioon lisab põhjamaist kargust. Selline kooslus toob esikusse avarust, olles visuaalselt maitsekas ning kaunis. Sobitades jalanõudekappi teiste disainelementidega, loote pilkupüüdva esiku sisekujunduse.

Jalanõudekapp on valmistatud kvaliteetsest valge viimistlusega puitlaastplaadist. Kapil on kolm struktuurbetooni imitatsiooniga klappust jalanõude jaoks. Kapp mahutab 18 paari jalanõusid.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida jalanõudekappi teiste Fulda sarja toodetega

Materjal: puitlaastplaat
Viimistlus: valge, struktuurbetoon
Tootesari: Fulda