Jalanõudekapp Image 44 valge

Tootekood
99793
119,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 60.5 cm Kõrgus: 109 cm Sügavus: 25 cm
Klassikaline jalanõudekapp Image on disainilt ajatu ning tagasihoidlik. Jalanõudekapi puhtad jooned koos neutraalse valge tooniga moodustavad nad harmoonilise koosluse, mis toob esikusse visuaalset avarust ning maitsekust. Jalanõudekapp on praktiline ning mugav mööbliese, pakkudes võimalusi luua kaasaegne esiku sisekujundus.

Jalanõudekapp on valmistatud kvaliteetsest valge viimistlusega puitlaastplaadist. Kapil on kaks klappust jalanõude jaoks ning üks metallsiinidel liikuv sahtel. Kapp mahutab 12 paari jalanõusid.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida jalanõudekappi teiste Image sarja toodetega

Materjal: puitlaastplaat
Viimistlus: valge
Tootesari: Image
Sama sarja tooted